en English
OBRinvest
4
Hodnocené 4 z 5
4 z 5 hvězd (podle hodnocení 3)
vynikající67%
Velmi dobrý0%
Průměrný0%
chudý33%
Hrozný0%
80% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem.

OBRinvest Zkušenosti a recenze

V této recenzi a testu budeme informovat o našich OBRinvest zkušenosti. Půjdeme do nejdůležitějších aspektů a nabídneme také možnost, abyste mohli hodnotit a komentovat

Nejdůležitější fakta o OBRinvest

OBRinvest nabízí služby obchodování s CFD a FX pro začátečníky i profesionální obchodníky. Web www.obrinvest.com/eu provozuje společnost OBR Investments Limited, kyperská investiční společnost, autorizovaná a regulovaná kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu s licenčním číslem CIF 217/13.
OBRinvest zkontrolovat hlavní body
💰 Minimální vklad v USD $ 250
💰 Obchodní provize v USD $0
Amount Výše ​​poplatku za výběr  1 bezplatný výběr za měsíc
💰 Dostupné obchodní nástroje 360

Co se nám líbilo a co ne OBRinvest

Co se nám líbilo OBRinvest

V tomto OBRinvest recenzi, chceme zdůraznit tyto pozitivní aspekty: OBRinvest nabízí mimořádně širokou škálu kryptoměn, s nimiž lze obchodovat za EUR/USD/GBP. Celkem je k dispozici více než 45 párů kryptoměn, což je mnohem více, než nabízí většina brokerů FX a CFD. Obchodníci s komoditami to rádi uslyší OBRinvest nabízí přístup k široké škále komodit/zemědělských produktů, včetně exotických, jako je pšenice, pomeranče, kakao, sója, káva, dřevo nebo zinek a hliník. Pokud jde o obchodní platformu OBRinvest nabízí svůj vlastní Webtrader, který je velmi intuitivní a snadno ovladatelný pro obchodování nováčků. Profesionálním obchodníkům však stále nabízí dostatečnou flexibilitu a obchodní nástroje. OBRinvest nabízí přístup k Tipranks, Trading Central a Market Buzz pro aktivní klienty. Klientům je navíc nabízen přístup k analytickým pohledům, doporučeným nápadům, ekonomickému přehledu, denní analýze trhu a webové televizi. K tomu neexistují žádné provize ani poplatky za vklad a bezplatné výběry (v závislosti na úrovni účtu)

+45 kryptoměn

Široký sortiment komoditních CFD

Kryptoměny obchodovatelné vs EUR/USD/GBP

Učební materiály a obchodní nástroje

Co se nám nelíbilo OBRinvest

V naší OBRinvest recenzi, chceme zdůraznit tyto negativní aspekty: Spready pro základní účet by se mohly trochu snížit, protože jsou mírně nadprůměrné. Celkově se nám nelíbí odstupňovaná struktura účtu, která se v posledních letech stala oblíbenou u většiny brokerů. Pokud je účet neaktivní déle než jeden měsíc, budou účtovány poplatky za neaktivitu ve výši 80 EUR měsíčně.

Mírně nadprůměrné spready pro základní vrstvu

Poplatky za neaktivitu

Struktura víceúrovňového účtu

Která obchodní aktiva jsou k dispozici OBRinvest

OBRinvest obchodní aktiva

OBRinvest je CFD & FX broker, který nabízí několik tříd aktiv. Mají řadu obchodních nástrojů, ke kterým lze přistupovat z jejich webových stránek, a nabízejí širokou škálu investic pro jakéhokoli investora se zájmem o finanční trhy. OBRinvest nabídky 360 různých obchodních nástrojů

Mezi ně patří mimo jiné.

 • +36 indexů
 • +203 akcie
 • +22 komodit
 • +45 kryptos
 • +55 měn
 • +2 ETF

OBRinvest Podmínky kontroly a obchodování

OBRinvest recenze

Od svého založení v 2013 OBRinvest shromáždila spoustu páry a pozornosti maloobchodníků i profesionálních obchodníků po celé Evropě. Proprietární obchodní platforma OBRinvest (webtrader) je nejen uživatelsky přívětivý a vhodný pro začátečníky, ale je také dostatečně univerzální, aby potěšil i profesionální obchodníky. Pokud jste začátečník v obchodování a chcete vidět jejich platformu v akci, můžete se jednoduše podívat na jejich web - The Webtrader is přístupné bez přihlášení. Uvidíte všechny aktuální ceny dostupných nástrojů OBRinvest.

Spready můžete snadno zkontrolovat ve webtraderu nebo pokud chcete vypočítat náklady na imaginární/plánovaný obchod, můžete použít jejich kalkulačka majetku. Získáte přehled o nákladové struktuře OBRinvest. Struktura nákladů a poplatků je navíc individuálně přizpůsobena úrovni účtu. Existují 4 úrovně a úrovně závisí na velikosti vašeho účtu.

Existuje více než 360 obchodních nástrojů dostupné pro OBRinvest a několik kryptoměn pro kryptomilce. Obrovský 45 kryptoměn/měn. Všechny kryptoměny lze obchodovat za USD/EUR/GBP. OBRinvest Web je nový a dobře navržený a obchodníci by měli najít všechny důležité informace poměrně snadno.

OBRinvest nabízí mnoho dalších obchodních funkcí, jako je přístup k TradingCentral, Market Buzz, pohledy analytiků, doporučené nápady, ekonomický přehled, denní analýza trhu a webová televize. Dodatečně, OBRinvest nabízí mnoho různé učební materiály. 

OBRinvest webinář ebook

Vzhledem k novým předpisům Úřadu pro finanční chování (FCA), OBRinvest již nenabízí CFD na virtuální měny (kryptoměny) pro obyvatele Spojeného království.

Vítěz ceny OBRinvest

OBRinvest vyhrál 2021 BrokerCheck Ocenění „Nejlepší krypto makléř v Evropě“. Rozhodli jsme se ocenit OBRinvest kvůli velkému množství dostupných krypto instrumentů a také jejich příznivým obchodním podmínkám. Abychom toho všeho dosáhli, opravdu věříme bezpečnosti a obecnému zabezpečení fondu OBRinvest je vyšší než většina „tradičních“ kryptoburz díky regulaci OBRinvest.

 

OBRinvest BrokerCheck Cena

Dostupný obchodní software a platforma na OBRinvest

OBRinvest obchodní platforma webtrader

OBRinvest nabízí dvě samostatné obchodní platformy. Obchodníci si mohou vybrat buď oblíbený MetaTrader 4 nebo svůj vlastní Webtrader. Oba jsou samozřejmě dostupné prostřednictvím mobilu, tabletu a počítače.

Zatímco zkušenější obchodníci obvykle preferují rozšířený MetaTrader 4 (MT4), doporučujeme obchodníkům (zejména začátečníkům), aby se podívali na proprietární webovou platformu od OBRinvest. Webtrader můžete dokonce vidět přímo na webu bez přihlášení.

Všechny důležité informace, jako je spread, pákový efekt, požadavky na marži nebo hodnota bodu/pipu, jsou přímo viditelné. Nejmenší obchodovatelná velikost by byla 0.01. Zvláště začátečníci upřednostní Webtrader před MT4

Dostupné účty na OBRinvest

OBRinvest účet

OBRinvest má víceúrovňovou strukturu účtu. Nejnižší úroveň nebo úroveň je Základní následuje Gold a Platina až na nejvyšší úroveň VIP. Minimální vklad je 250 EUR nebo stejná částka v USD/GBP.

Rozdíly a výhody vyšší úrovně lze vidět v následující tabulce.

Základní Gold platina Vip
Min. Záloha 250EUR Min. Záloha 25000 XNUMX € Min. Záloha 100000 XNUMX € Min. Záloha 250000 XNUMX €
EUR/USD 3.2 pipů EUR/USD 2.9 pipů EUR/USD 2.3 pipů EUR/USD 1.8 pipů
3.6 GBP/USD 3.3 GBP/USD 2.7 GBP/USD 2.2 GBP/USD
USD/JPY 3.5 pipu USD/JPY 3.2 pipu USD/JPY 2.6 pipu USD/JPY 2.1 pipu
CRUDE Oil 0,12 $ CRUDE Oil 0,11 $ CRUDE Oil 0,10 $ CRUDE Oil 0,08 $
Trh Buzz Trh Buzz Trh Buzz Trh Buzz
Analytik zobrazení Analytik zobrazení Analytik zobrazení Analytik zobrazení
Doporučené nápady Doporučené nápady Doporučené nápady Doporučené nápady
Denní analýza trhu Denní analýza trhu Denní analýza trhu Denní analýza trhu
Web TV Web TV Web TV Web TV
1 bezplatný výběr 1 bezplatný výběr za měsíc 3 bezplatný výběr za měsíc Bez poplatku

Vklady a výběry na OBRinvest

OBRinvest odnětí

OBRinvest vklady lze provádět prostřednictvím různých poskytovatelů plateb. Některé z možných možností vkladu jsou:

 • Kreditní karty (Visa, MasterCard)
 • Elektronické platby (elektronické peněženky)
 • Bankovní převod

Pokud jste vyčerpali bezplatné výběry (v závislosti na úrovni účtu), za bankovní převody se účtuje poplatek 30 EUR a za kreditní karty 3.5%.

Zabezpečení fondu: OBRinvest domnívá se, že oddělení účtu je důležité pro ochranu soukromí, finančních prostředků a majetku jednotlivého obchodníka. Prostředky jsou navíc odděleny od jejich podnikových provozních účtů a uloženy v dobře zavedených mezinárodních bankách. OBRinvest hledá pro své klienty nejvyšší možné zabezpečení.

Zabezpečení OBRinvestpoužívá nejnovější hardware a software k ochraně všech datových systémů. K ochraně všech dat během přenosu se používají přísná pravidla brány firewall a software Secure Sockets Layer (SSL). Transakce jsou moderovány službami úrovně 1 PCI, které zajišťují bezpečné ukládání a správu všech vašich dat a formulářů.

Jak je služba na OBRinvest

OBRinvest kontaktujte službu podpory

Rychlý a spolehlivý přístup k podpoře je pro každého obchodníka zásadní. Proto v OBRinvest, Obdržíte správce osobních účtů, jakmile jste financovali svůj účet. Pokud narazíte na problémy nebo potřebujete naléhavou pomoc, můžete se obrátit na servis of OBRinvest několika způsoby.

 • Můžete jim dát a volání at +357 2 526 2740
 • Můžeš e-mail na info@obrinvest.com
 • Můžete použít Živý chat

Is OBRinvest regulované a bezpečné?

OBRinvest regulace

Mnoho začátečníků se ptá, zda OBRinvest je podvodná nebo legitimní společnost. V současné době, OBRinvest má aktivní licenci CySEC, a je tedy makléřem regulovaným EU.

Tento web (www.obrinvest.com/eu) je provozována společností OBR Investments Limited, kyperskou investiční společností, autorizovanou a regulovanou kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu s licenčním číslem CIF 217/13. Společnost OBR Investments Limited se nachází na adrese 12 Archiepiskopou Makariou Avenue III, kancelář č. 201, ZAVOS KRISTELLINA TOWER, 4000, Mesa Geitonia, Limassol, Kypr.

Společnost OBR Investments Limited vlastní a provozuje „OBRinvest" značka.

Více informací o licenci najdete na Webové stránky CySEC.

Shrnutí: Recenze OBRinvest

Shrnutí našich OBRinvest Posouzení, doporučujeme podívat se na kryptoměny a začátečníky OBRinvest, vzhledem k velkému počtu učebních materiálů, obchodních nástrojů a intuitivního webtraderu. Noví obchodníci by však měli testovat OBRinvest.com na bezplatném demo účtu, než začnete s živým účtem, abyste si zvykli na platformu. Zkušeným obchodníkům se bude líbit dostupnost MetaTrader 4 jako obchodní platformy. Doporučujeme také, aby klienti OBRinvest měli byste se podívat na dostupné obchodní nástroje jako Tipranks nebo Trading Central a všechny jeho funkce.

Zvýraznění z OBRinvest

Zdarma demo účet pro začátečníky v obchodování

Minimální vklad 250 €

pákový efekt až 1:30 / profesionální až 1: 400

Kryptoměny obchodovatelné vs EUR/USD/GBP

Jak si otevřete účet na OBRinvest

Podle nařízení musí každý nový klient projít některými základními kontrolami dodržování předpisů, aby zajistil, že porozumíte rizikům obchodování a budete přijat k obchodování. Když si otevřete účet, budete pravděpodobně požádáni o následující položky, takže je dobré, abyste je měli po ruce: Naskenovaná barevná kopie pasu nebo národního dokladu Účetní doklad nebo bankovní výpis z posledního půl roku s vaší adresou bude také muset odpovědět na několik základních otázek týkajících se dodržování předpisů, abyste potvrdili, jaké máte zkušenosti s obchodováním. Dokončení procesu otevření účtu je proto nejlepší trvat alespoň 10 minut. Ačkoli můžete demo účet prozkoumat okamžitě, je důležité si uvědomit, že nemůžete provádět žádné skutečné obchodní transakce, dokud neprojdete dodržováním předpisů, což může v závislosti na vaší situaci trvat až několik dní.

Chcete -li si otevřít účet na OBRinvest stačí stisknout tlačítko níže
80% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem.

Vaše hodnocení OBRinvest

OBRinvest

Pokud znáte tohoto makléře, zanechte prosím hodnocení. K hodnocení nemusíte komentovat, ale pokud máte názor na tohoto makléře, můžete se vyjádřit.

Komentáře o OBRinvest

10 Odpovědi

 1. Tento broker je velmi vhodný pro dlouhodobé obchodování. Je regulován a zajišťuje dobré provedení, ale to, co dělá tuto společnost výjimečnou, je velmi dobrá volba finančních nástrojů. Doporučuji jít na jejich oficiální webové stránky a na stránce Trade uvidíte Webtrader. Je to velmi dobrá platforma pro obchodování na webu. Nic uživatelsky přívětivějšího jsem neviděl. Jeho rozložení je promyšlené a v levém menu můžete vidět položky pohodlně uspořádané. Můžete tedy posoudit, kolik aktiv broker nabízí. Zvláště oceňuji výběr indexů zde. Mnoho z nich jsem viděl poprvé. Výběr kryptoměn je také dobrý. Pokud jde o výběr měn, je to celkem standardní a těžko zde překvapit.

 2. Pohan Carlos,
  Získejte mille za každé pozitivní hodnocení! Siamo semper lieti di aiutare i nostri clienti and apprezziamo molto il temp che ha dedicato per scrivere questa recensione.

 3. Je důležité, abyste cítili potěšení z toho, co děláte. Pouze v tomto případě bude úspěch.
  Jakmile jsem otevřel OBRinvest demo účet, protože mě zaujal. Po chvíli jsem si uvědomil, že mi to přináší potěšení a může mi to pomoci vydělat skutečné peníze.
  Nyní obchoduji na živém obchodním účtu.

 4. Pohan Natan,
  Získejte mille za každé pozitivní hodnocení! Siamo semper lieti di aiutare i nostri clienti and apprezziamo molto il temp che ha dedicato per scrivere questa recensione.

 5. Existuje mnoho brokerů, a když jsem se rozhodl začít obchodovat, měl jsem problém: nemohl jsem si vybrat brokera. Uplynul téměř týden a otevřel jsem OBRinvest účet. Dovolte mi vysvětlit proč. Je velmi důležité, aby byl makléř čestný a legální. Jsou to peníze. Chápu, že každý se bojí ztráty peněz. OBRinvest je regulována společností CySEC. To znamená, že makléř má vše, co potřebuje k zajištění dobrých a spravedlivých obchodních podmínek. Také u regulovaného makléře je váš vklad pojištěn proti podvodným jednáním. Vzbuzuje důvěru.
  Také tento broker má malou páku a motivuje obchodníky k lepšímu obchodování a získání statusu profesionálního obchodníka a teprve poté získá vyšší pákový efekt. Myslím, že je to správné.

 6. Milý Abel,
  Děkujeme za vaši úžasnou zpětnou vazbu a za to, že jste si nás vybrali jako důvěryhodného makléře!

 7. Zpočátku to bylo trochu těžké, občas jsem si málo vydělal, pak jsem o to přišel. Nebyl jsem ale líný si prolistovat školicí materiály na stránkách brokera a začalo se to lepšit. Broker také nabízí další nástroje, jako je Trading Central, hodnocení tipů a kalkulačka nákladů. Obecně mohu vydělat tolik OBRinvest jak bych dostal se slušnou offline prací, ne-li víc. Potěší mě i jejich mobilní aplikace – nezpomaluje se a snadno se ovládá.

 8. Caro Herman,
  grazie per la tua positiva testimonianza, siamo felici di sapere che hai avuto una piacevole esperienza con noi e di averla condivisa su questo piattaforma. Ringraziamo.

 9. Byl jsem mile překvapen OBRinvest, protože jsem o této společnosti neslyšel, než jsem začal obchodovat. Asi před rokem mi společnost doporučila kamarádka OBRinvest. U firmy jsem se zaregistroval a vše mi vyhovuje, web je uživatelsky přívětivý, navigace skvělá, mobilní aplikace, demo verze pro začátečníky. S platbami nemám žádné problémy. doporučuji je.

 10. Pohanský klient,
  La ringraziamo vivamente per il tempo dedicato nel lasciare una positiva recensione su di noi. Siamo davvero felici di sapere che la sua esperienza con OBRInvest sia stata veramente buona. La soddisfazione dei nostri clienti è per noi al primo posto e la sua testimonianza è la prova del nostro duro lavoro. Speriamo di continuare a fornirvi la migliore esperienza di trading online che voi meritate.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

S čím chcete obchodovat?

Vybrali jsme nejlepší makléře podle toho, s čím chcete nejvíce obchodovat.

Poslední aktualizace: září 2022