Obchodní akademieNajít moje Broker

OBRinvest Recenze, testování a hodnocení v roce 2023

Autor: Florian Fendt — Aktualizováno v září 2023

OBRinvest

OBRinvest Trader Hodnocení

Hodnocení 2.8 z 5
2.8 z 5 hvězdiček (5 hlasů)
OBRinvest nabídek CFD & FX obchodní služby pro začátečníky i profesionály traders podobně. Web www.obrinvest.com/eu provozuje společnost OBR Investments Limited, kyperská investiční společnost, autorizovaná a regulovaná kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu s licenčním číslem CIF 217/13.
Na OBRinvest
80 % účtů drobných investorů ztrácí obchodování s penězi CFDs tímto poskytovatelem.

Shrnutí o OBRinvest

Shrnutí našich OBRinvest Posouzení, doporučujeme krypto a začátečníky traders se podívat OBRinvest, kvůli obrovskému množství výukových materiálů, obchodních nástrojů a intuitivního webutrader. Nicméně nové traders by měl otestovat OBRinvest.com na bezplatném demo účtu, než začnete s živým účtem, abyste si na platformu zvykli. Zkušený traders se bude líbit dostupnost MetaTrader 4 jako obchodní platforma. Doporučujeme také klientům z OBRinvest měli byste se podívat na dostupné obchodní nástroje jako Tipranks nebo Trading Central a všechny jeho funkce.

OBRinvest zkontrolovat hlavní body
💰 Minimální vklad v USD$250
???? Trade provize v USD$0
Amount Výše ​​poplatku za výběr 1 bezplatný výběr za měsíc
💰 Dostupné obchodní nástroje360
Pro a proti OBRinvest

Jaké jsou výhody a nevýhody OBRinvest?

Co máme rádi OBRinvest

V tomto OBRinvest recenzi, chceme zdůraznit tyto pozitivní aspekty: OBRinvest nabízí mimořádně širokou škálu kryptoměn, které mohou být traded vůči EUR/USD/GBP. Celkem je k dispozici více než 45 párů kryptoměn, což je mnohem více než většina FX & CFD brokers nabídkou. Zboží Traders to rád uslyší OBRinvest nabízí přístup k široké škále komodit/zemědělských produktů, včetně exotických, jako je pšenice, pomeranče, kakao, sója, káva, dřevo nebo zinek a hliník. Pokud jde o obchodní platformu OBRinvest nabízí svůj vlastní webtrader, který je velmi intuitivní a snadno se ovládá pro nováčky v obchodování. Stále však nabízí dostatečnou flexibilitu a obchodní nástroje pro profesionály tradeRs. OBRinvest nabízí přístup k Tipranks, Trading Central a Market Buzz pro aktivní klienty. Klientům je navíc nabízen přístup k analytickým pohledům, doporučeným nápadům, ekonomickému přehledu, denní analýze trhu a webové televizi. K tomu neexistují žádné provize ani poplatky za vklad a bezplatné výběry (v závislosti na úrovni účtu)

 • +45 kryptoměn
 • Kryptoměny obchodovatelné vs EUR/USD/GBP
 • Široký sortiment zboží CFDs
 • Učební materiály a obchodní nástroje

Co se nám nelíbí OBRinvest

V naší OBRinvest recenzi, chceme zdůraznit tyto negativní aspekty: Spready pro účet Basic by mohly být mírně sníženy, protože jsou mírně nadprůměrné. Celkově se nám nelíbí vrstvená struktura účtu, která se stala oblíbenou u většiny brokers v posledních letech. Pokud byl/je účet neaktivní déle než jeden měsíc, budou účtovány poplatky za neaktivitu ve výši 80 € měsíčně.

 • Mírně nadprůměrné spready pro základní vrstvu
 • Struktura víceúrovňového účtu
 • Poplatky za neaktivitu
Dostupné nástroje na OBRinvest

Dostupné obchodní nástroje na OBRinvest

OBRinvest je CFD & FX broker která nabízí několik tříd aktiv. Mají různé obchodní nástroje, které jsou dostupné z jejich webových stránek, a nabízejí širokou škálu investic pro každého investora se zájmem o finanční trhy. OBRinvest nabídky 360 různých obchodních nástrojů

Mezi ně patří mimo jiné.

 • +36 indexů
 • +203 akcie
 • +22 komodit
 • +45 kryptos
 • +55 měn
 • +2 ETF
Přezkum OBRinvest

Podmínky a podrobný přehled OBRinvest

Od svého založení v 2013 OBRinvest shromáždila spoustu pozornosti a pozornosti od maloobchodníků i profesionálů traders podobně po celé Evropě. Vlastní obchodní platforma OBRinvest (webtrader) je nejen uživatelsky přívětivý a vhodný pro začátečníky, ale také dostatečně univerzální, aby potěšil i profesionály traders. Pokud jste začátečník v obchodování a chcete vidět jejich platformu v akci, můžete se jednoduše podívat na jejich web - The webtrader is přístupné bez přihlášení. Uvidíte všechny aktuální ceny dostupných nástrojů OBRinvest.

Můžete snadno zkontrolovat spready na webutrader nebo pokud chcete spočítat náklady na imaginární/plánované trade, můžete použít jejich kalkulačka majetku. Získáte přehled o nákladové struktuře OBRinvest. Struktura nákladů a poplatků je navíc individuálně přizpůsobena úrovni účtu. Existují 4 úrovně a úrovně závisí na velikosti vašeho účtu.

Existuje více než 360 obchodních nástrojů dostupné pro OBRinvest a několik kryptoměn pro kryptomilce. Obrovský 45 kryptoměn/měn. Všechny kryptoměny mohou být traded vůči USD/EUR/GBP. OBRinvest webové stránky jsou nové a dobře navržené a traders by měl najít všechny důležité informace poměrně snadno.

OBRinvest nabízí mnoho dalších obchodních funkcí, jako je přístup k TradingCentral, Market Buzz, pohledy analytiků, doporučené nápady, ekonomický přehled, denní analýza trhu a webová televize. Dodatečně, OBRinvest nabízí mnoho různé učební materiály. 

OBRinvest webinář ebook

Vzhledem k novým předpisům Úřadu pro finanční chování (FCA), OBRinvest již nenabízí CFDs o virtuálních měnách (kryptoměnách) pro obyvatele Spojeného království.

Vítěz ceny OBRinvest

OBRinvest vyhrál 2021 BrokerCheck Ocenění „Nejlepší kryptoměna Broker Evropa“. Rozhodli jsme se ocenit OBRinvest kvůli velkému množství dostupných krypto instrumentů a také jejich příznivým obchodním podmínkám. Abychom toho všeho dosáhli, opravdu věříme bezpečnosti a obecnému zabezpečení fondu OBRinvest je vyšší než většina „tradičních“ krypto burz kvůli regulaci OBRinvest.

 

OBRinvest BrokerCheck Cena

Obchodní platforma na OBRinvest

Software a obchodní platforma OBRinvest

OBRinvest nabízí dvě samostatné obchodní platformy. Traders si může vybrat buď populární MetaTrader 4 nebo jejich proprietární webtrader. Obojí je samozřejmě dostupné přes mobil, tablet i desktop.

Zatímco zkušenější traders obvykle preferují rozšířenou MetaTrader 4 (MT4), doporučujeme traders (zejména začátečníky), aby se podívali na proprietární webovou platformu OBRinvest. Můžete dokonce vidět webtrader přímo na webu bez přihlášení.

Všechny důležité informace, jako je spread, pákový efekt, požadavky na marži nebo hodnota bodu/pipu, jsou přímo viditelné. Nejmenší trademožná velikost by byla 0.01. Zejména začátečníci budou preferovat webtrader přes MT4

Otevřete a smažte účet na OBRinvest

Váš účet na OBRinvest

OBRinvest má víceúrovňovou strukturu účtu. Nejnižší úroveň nebo úroveň je Základní následuje Gold a Platina až na nejvyšší úroveň VIP. Minimální vklad je 250 EUR nebo stejná částka v USD/GBP.

Rozdíly a reklamavantages vyšší úrovně lze vidět v následující tabulce.

ZákladníGoldplatinaVip
Min. Záloha 250EURMin. Záloha 25000 XNUMX €Min. Záloha 100000 XNUMX €Min. Záloha 250000 XNUMX €
EUR/USD 3.2 pipůEUR/USD 2.9 pipůEUR/USD 2.3 pipůEUR/USD 1.8 pipů
3.6 GBP/USD3.3 GBP/USD2.7 GBP/USD2.2 GBP/USD
USD/JPY 3.5 pipuUSD/JPY 3.2 pipuUSD/JPY 2.6 pipuUSD/JPY 2.1 pipu
CRUDE Oil 0,12 $CRUDE Oil 0,11 $CRUDE Oil 0,10 $CRUDE Oil 0,08 $
Trh BuzzTrh BuzzTrh BuzzTrh Buzz
Analytik zobrazeníAnalytik zobrazeníAnalytik zobrazeníAnalytik zobrazení
Doporučené nápadyDoporučené nápadyDoporučené nápadyDoporučené nápady
Denní analýza trhuDenní analýza trhuDenní analýza trhuDenní analýza trhu
Web TVWeb TVWeb TVWeb TV
1 bezplatný výběr1 bezplatný výběr za měsíc3 bezplatný výběr za měsícBez poplatku

Jak si mohu otevřít účet s OBRinvest?

Podle nařízení musí každý nový klient projít některými základními kontrolami dodržování předpisů, aby zajistil, že porozumíte rizikům obchodování a budete přijat k obchodování. Když si otevřete účet, budete pravděpodobně požádáni o následující položky, takže je dobré, abyste je měli po ruce: Naskenovaná barevná kopie pasu nebo národního dokladu Účetní doklad nebo bankovní výpis z posledního půl roku s vaší adresou bude také muset odpovědět na několik základních otázek týkajících se dodržování předpisů, abyste potvrdili, jaké máte zkušenosti s obchodováním. Dokončení procesu otevření účtu je proto nejlepší trvat alespoň 10 minut. Ačkoli můžete demo účet prozkoumat okamžitě, je důležité si uvědomit, že nemůžete provádět žádné skutečné obchodní transakce, dokud neprojdete dodržováním předpisů, což může v závislosti na vaší situaci trvat až několik dní.

Jak zavřít svůj OBRinvest účet?

Pokud chcete zavřít svůj OBRinvest nejlepším způsobem je vybrat všechny prostředky a poté kontaktovat jejich podporu prostřednictvím e-mailu z e-mailu, na kterém je váš účet registrován. OBRinvest se vám může pokusit zavolat a potvrdit uzavření vašeho účtu.
Na OBRinvest
80 % účtů drobných investorů ztrácí obchodování s penězi CFDs tímto poskytovatelem.
Vklady a výběry na OBRinvest

Vklady a výběry na OBRinvest

OBRinvest vklady lze provádět prostřednictvím různých poskytovatelů plateb. Některé z možných možností vkladu jsou:

 • Kreditní karty (Visa, MasterCard)
 • Elektronické platby (elektronické peněženky)
 • Bankovní převod

Pokud jste vyčerpali bezplatné výběry (v závislosti na úrovni účtu), za bankovní převody se účtuje poplatek 30 EUR a za kreditní karty 3.5%.

Zabezpečení fondu: OBRinvest je přesvědčen, že oddělení účtů je důležité pro ochranu soukromí, finančních prostředků a majetku jednotlivce trader. Kromě toho jsou finanční prostředky odděleny od jejich podnikových provozních účtů a uloženy v dobře zavedených mezinárodních bankách. OBRinvest hledá pro své klienty nejvyšší možné zabezpečení.

Zabezpečení OBRinvestpoužívá nejnovější hardware a software k ochraně všech datových systémů. K ochraně všech dat během přenosu se používají přísná pravidla brány firewall a software Secure Sockets Layer (SSL). Transakce jsou moderovány službami úrovně 1 PCI, které zajišťují bezpečné ukládání a správu všech vašich dat a formulářů.

Výplata prostředků se řídí zásadami pro výplatu refundací, které jsou k dispozici na webových stránkách.

Za tímto účelem musí zákazník podat oficiální žádost o výběr ve svém účtu. Musí být splněny mimo jiné tyto podmínky:

 1. Celé jméno (včetně jména a příjmení) na účtu příjemce se shoduje se jménem na obchodním účtu.
 2. K dispozici je bezplatná marže ve výši alespoň 100 %.
 3. Částka výběru je menší nebo rovna zůstatku na účtu.
 4. Úplné podrobnosti o způsobu vkladu, včetně podpůrných dokumentů požadovaných k podpoře výběru v souladu se způsobem použitým pro vklad.
 5. Úplné podrobnosti o způsobu výběru.
Jak je služba na OBRinvest

Jak je služba na OBRinvest

OBRinvest kontaktujte službu podpory

Rychlý a spolehlivý přístup k podpoře je pro každého nezbytný trader. To je důvod, proč na OBRinvest, Obdržíte správce osobních účtů, jakmile jste financovali svůj účet. Pokud narazíte na problémy nebo potřebujete naléhavou pomoc, můžete se obrátit na servis of OBRinvest několika způsoby.

 • Můžete jim dát a volání at +357 2 526 2740
 • Můžeš e-mail je na [chráněno e-mailem]
 • Můžete použít Živý chat
Is OBRinvest bezpečné a regulované nebo podvod?

Regulace a bezpečnost at OBRinvest

Mnoho začátečníků se ptá, zda OBRinvest je podvodná nebo legitimní společnost. V současné době, OBRinvest má aktivní licenci CySEC a je tedy regulován EU broker.

Tento web (www.obrinvest.com/eu) je provozována společností OBR Investments Limited, kyperskou investiční společností, autorizovanou a regulovanou kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu s licenčním číslem CIF 217/13. Společnost OBR Investments Limited se nachází na adrese 12 Archiepiskopou Makariou Avenue III, kancelář č. 201, ZAVOS KRISTELLINA TOWER, 4000, Mesa Geitonia, Limassol, Kypr.

Společnost OBR Investments Limited vlastní a provozuje „OBRinvest" značka.

Více informací o licenci najdete na Webové stránky CySEC.

upozorní na OBRinvest

Hledání správného broker pro vás to není snadné, ale doufám, že teď víte, jestli OBRinvest je pro vás tou nejlepší volbou. Pokud si stále nejste jisti, můžete použít náš forex broker srovnání abyste získali rychlý přehled.

 • ✔️ Demo účet zdarma pro začátečníky v obchodování
 • ✔️ pákový efekt až 1:30 / profesionální až 1:400
 • ✔️ Minimální vklad 250 €
 • ✔️ Obchodovatelné kryptoměny vs EUR/USD/GBP
trojúhelník sm vpravo
Is OBRinvest dobrý broker?
trojúhelník sm vpravo
Is OBRinvest podvod broker?
trojúhelník sm vpravo
Is OBRinvest regulované a důvěryhodné?
trojúhelník sm vpravo
Jaký je minimální vklad OBRinvest?
trojúhelník sm vpravo
Která obchodní platforma je dostupná na OBRinvest?
trojúhelník sm vpravo
Má OBRinvest nabídnout demo účet zdarma?
Trade at OBRinvest
80 % účtů drobných investorů ztrácí obchodování s penězi CFDs tímto poskytovatelem.

Autor článku

Florián Fendt
logo linkedin
Ambiciózní investor a trader, Florián založil BrokerCheck po studiu ekonomie na vysoké škole. Od roku 2017 sdílí své znalosti a vášeň pro finanční trhy dále BrokerCheck.

At BrokerCheck, jsme hrdí na to, že našim čtenářům poskytujeme ty nejpřesnější a nezkreslené dostupné informace. Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu ve finančním sektoru a zpětné vazbě od našich čtenářů jsme vytvořili komplexní zdroj spolehlivých dat. Můžete tedy s jistotou důvěřovat odbornosti a přísnosti našeho výzkumu na BrokerCheck. 

Jaké je vaše hodnocení OBRinvest?

Jestli tohle víš broker, zanechte prosím recenzi. Chcete-li hodnotit, nemusíte komentovat, ale pokud k tomu máte svůj názor, neváhejte broker.

10 komentáře

 • Podpora -OBR

  Pohanský klient,
  La ringraziamo vivamente per il tempo dedicato nel lasciare una positiva recensione su di noi. Siamo davvero felici di sapere che la sua esperienza con OBRInvest sia stata veramente buona. La soddisfazione dei nostri clienti è per noi al primo posto e la sua testimonianza è la prova del nostro duro lavoro. Speriamo di continuare a fornirvi la migliore esperienza di trading online che voi meritate.

 • Per-Ola Viklund

  Byl jsem mile překvapen OBRinvest, protože jsem o této společnosti neslyšel, než jsem začal obchodovat. Asi před rokem mi společnost doporučila kamarádka OBRinvest. U firmy jsem se zaregistroval a vše mi vyhovuje, web je uživatelsky přívětivý, navigace skvělá, mobilní aplikace, demo verze pro začátečníky. S platbami nemám žádné problémy. doporučuji je.

 • Podpora -OBR

  Caro Herman,
  grazie per la tua positiva testimonianza, siamo felici di sapere che hai avuto una piacevole esperienza con noi e di averla condivisa su questo piattaforma. Ringraziamo.

 • Herman Amundsen

  Zpočátku to bylo trochu těžké, občas jsem si málo vydělal, pak jsem o to přišel. Ale nebyl jsem líný si prohlédnout školicí materiály na brokera věci se začaly zlepšovat. Také broker nabízí další nástroje, jako je Trading Central, hodnocení tipů a kalkulačka nákladů. Obecně mohu vydělat tolik OBRinvest jak bych dostal se slušnou offline prací, ne-li víc. Potěší mě i jejich mobilní aplikace – nezpomaluje se a snadno se ovládá.

 • Podpora -OBR

  Milý Abel,
  Děkujeme za vaši úžasnou zpětnou vazbu a za to, že jste si nás vybrali jako důvěryhodné broker!

 • Existuje mnoho brokers a když jsem se rozhodl začít obchodovat, měl jsem problém: nemohl jsem si vybrat a broker. Uplynul skoro týden a otevřel jsem OBRinvest účet. Dovolte mi vysvětlit proč. Je velmi důležité, aby broker je čestný a legální. Jsou to peníze. Chápu, že se každý bojí o peníze. OBRinvest je regulována CySEC. To znamená, že broker má vše, co potřebuje k poskytování dobrých a spravedlivých obchodních podmínek. Také s regulovaným broker, je váš vklad pojištěn proti podvodnému jednání. Vzbuzuje důvěru.
  Také tohle broker má malý vliv a motivuje traders až trade lépe a získat status profesionála trader a teprve poté získat vyšší páku. Myslím, že je to správné.

 • Podpora -OBR

  Pohan Natan,
  Získejte mille za každé pozitivní hodnocení! Siamo semper lieti di aiutare i nostri clienti and apprezziamo molto il temp che ha dedicato per scrivere questa recensione.

 • Natan Clark

  Je důležité, abyste cítili potěšení z toho, co děláte. Pouze v tomto případě bude úspěch.
  Jakmile jsem otevřel OBRinvest demo účet, protože mě zaujal. Po chvíli jsem si uvědomil, že mi to přináší potěšení a může mi to pomoci vydělat skutečné peníze.
  Nyní obchoduji na živém obchodním účtu.

 • Podpora -OBR

  Pohan Carlos,
  Získejte mille za každé pozitivní hodnocení! Siamo semper lieti di aiutare i nostri clienti and apprezziamo molto il temp che ha dedicato per scrivere questa recensione.

 • Charles Pinto

  Tento broker je velmi vhodný pro dlouhodobé obchodování. Je regulovaná a zajišťuje dobré provedení, ale to, co dělá tuto společnost zvláštní, je velmi dobrý výběr finančních nástrojů. Doporučuji jít na jejich oficiální stránky a na stránku Trade uvidíte Webtrader. Je to velmi dobrá webová obchodní platforma. Nic uživatelsky přívětivějšího jsem neviděl. Jeho rozvržení je promyšlené a aktiva vidíte pohodlně uspořádaná v levém menu. Můžete tedy posoudit, kolik aktiv broker nabídky. Zde oceňuji především výběr indexů. Mnohé z nich jsem viděl poprvé. Výběr kryptoměn je také dobrý. Co se týče výběru měn, je to celkem standardní a těžko se zde divit.

Řekni nám, co si myslíš!

OBRinvest
Trader Hodnocení
Hodnocení 2.8 z 5
2.8 z 5 hvězdiček (5 hlasů)
vynikající40%
Velmi dobrý0%
Průměrný0%
chudý20%
Hrozný40%
Na OBRinvest
80 % účtů drobných investorů ztrácí obchodování s penězi CFDs tímto poskytovatelem.

Filtry

Standardně řadíme podle nejvyššího hodnocení. Pokud chcete vidět další brokers buď je vyberte v rozevíracím seznamu, nebo zužte vyhledávání pomocí více filtrů.
- posuvník
0 - 100
Co hledáš?
Brokers
Nařízení
Plošina
Vklad / výběr
Typ účtu
Umístění kanceláře
Broker Funkce