AkademieNajít moje Broker

Náš hlavní tým a autoři

Zjistěte, kdo stojí za úspěchem BrokerCheck

At BrokerCheck, máme tým zkušených a znalých autorů, kteří se věnují poskytování objektivních a nezaujatých recenzí a srovnání různých brokers. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak píšeme, můžete se podívat na naši Metodiku.

Naši autoři jsou odborníci ve svém oboru a mají hluboké znalosti brokervěkový průmysl. Provádějí rozsáhlý výzkum a živé testování, aby zajistili, že naši uživatelé obdrží přesné a aktuální informace. Ať už jste začátečník nebo zkušený trader se naši autoři snaží, aby proces výběru a broker co nejjednodušší a informativní.

 • Florián Fendt

  Jako ambiciózní investor a trader, Florián založil BrokerCheck po studiu ekonomie na vysoké škole. Sdílí své znalosti a vášeň pro finanční trhy.
 • Chris Krapf

  Chris je náš odborník na SEO a zkoumá, co návštěvníky našeho webu zajímá, abychom mohli denně psát vysoce relevantní obsah.
 • Andy Ziegler

  Andy není jen náš marketingový expert, je to také náš mozek, pokud jde o vysoce technická témata, jako jsou kryptoměny nebo obchodní strategie.
 • Axel Bauer

  Porovnáme -li brokerDíky našim filtrům je to díky Axelovi, který spravuje naše data, server a webové stránky zatím bez jakýchkoli incidentů.

Filtry

Standardně řadíme podle nejvyššího hodnocení. Pokud chcete vidět další brokers buď je vyberte v rozevíracím seznamu, nebo zužte vyhledávání pomocí více filtrů.
- posuvník
0 - 100
Co hledáš?
Brokers
Nařízení
Plošina
Vklad / výběr
Typ účtu
Umístění kanceláře
Broker Funkce