Náš hlavní tým a autoři

Zjistěte, kdo stojí za úspěchem BrokerCheck

At BrokerCheck, máme tým zkušených a znalých autorů, kteří se věnují poskytování objektivních a nezaujatých recenzí a srovnání různých brokers. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak píšeme, můžete se podívat na naši Metodiku.

Naši autoři jsou odborníci ve svém oboru a mají hluboké znalosti brokervěkový průmysl. Provádějí rozsáhlý výzkum a živé testování, aby zajistili, že naši uživatelé obdrží přesné a aktuální informace. Ať už jste začátečník nebo zkušený trader se naši autoři snaží, aby proces výběru a broker co nejjednodušší a informativní.

 • Florián Fendt

  Jako ambiciózní investor a trader, Florián založil BrokerCheck po studiu ekonomie na vysoké škole. Sdílí své znalosti a vášeň pro finanční trhy.
 • Chris Krapf

  Chris je náš odborník na SEO a zkoumá, co návštěvníky našeho webu zajímá, abychom mohli denně psát vysoce relevantní obsah.
 • Andy Ziegler

  Andy není jen náš marketingový expert, je to také náš mozek, pokud jde o vysoce technická témata, jako jsou kryptoměny nebo obchodní strategie.
 • Axel Bauer

  Porovnáme -li brokerDíky našim filtrům je to díky Axelovi, který spravuje naše data, server a webové stránky zatím bez jakýchkoli incidentů.

Získejte zdarma obchodní signály
Už nikdy nezmeškáte příležitost

Získejte zdarma obchodní signály

Filtry

Standardně řadíme podle nejvyššího hodnocení. Pokud chcete vidět další brokers buď je vyberte v rozevíracím seznamu, nebo zužte vyhledávání pomocí více filtrů.
- posuvník
0 - 100
Co hledáš?
Brokers
Nařízení
Plošina
Vklad / výběr
Typ účtu
Umístění kanceláře
Broker Funkce