en English

Imprint

Informace poskytované podle čl. 5 zákon o německé telemedii (TMG):

Florián Fendt
TRADE-REX eK
Am Röhrig, 2
63762 Grossostheim

Kontakt:

Telefon: + 49 (0) 6026 9993599
E-mail: info @brokercheck. Co

Registrace:

Vstup do katalogu Handelsregister.
Registrační soud: Aschaffenburg
Registrační číslo: 5803

KÁĎ:

Číslo identifikačního čísla podle §3. 27 německý zákon o dani z přidané hodnoty:
DE313847290

Za obsah odpovídá. k Sec. 55, odst. 2 Německá federální dohoda o vysílání (RstV):

Florián, Fendt
Am Ried 7
63762 Grossostheim
Německo

Řešení sporů

Evropská komise poskytuje platformu pro řešení sporů online (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Váš e-mail najdete v impressum / legal notice.

Nezúčastňujeme se na řešení sporů online u spotřebitelských rozhodčích rad.

Odpovědnost za obsah

Jako poskytovatelé služeb odpovídáme za vlastní obsah těchto webových stránek podle §1. 7, odstavec 1 zákona německé telemedie (TMG). Nicméně, podle §3. 8 na společnost 10 German Telemedia Act (TMG), poskytovatelé služeb nejsou povinni trvale sledovat předložené nebo uložené informace nebo hledat důkazy, které by naznačovaly nezákonné činnosti.

Právní povinnosti týkající se odstraňování informací nebo zablokování používání informací zůstávají nezpochybnitelné. V tomto případě je odpovědnost možné pouze v době, kdy jsou známy konkrétní případy porušení zákona. Nelegální obsah bude okamžitě odstraněn v okamžiku, kdy se o něm dozvíme.

Odpovědnost za odkazy

Naše nabídka zahrnuje odkazy na externí webové stránky třetích stran. Nemáme žádný vliv na obsah těchto webových stránek, proto nemůžeme zaručit jejich obsah. Poskytovatelé nebo správci propojených webových stránek jsou vždy odpovědní za svůj vlastní obsah.

Propojené webové stránky byly zkontrolovány za případné porušení zákona v době vytvoření odkazu. Nelegální obsah nebyl zjištěn v době propojení. Stálé sledování obsahu propojených webových stránek nemůže být uloženo bez rozumných informací o tom, že došlo k porušení zákona. Nelegální odkazy budou okamžitě odstraněny v okamžiku, kdy se o nich dozvíme.

copyright

Obsah a kompilace zveřejněné na těchto webových stránkách poskytovateli podléhají německým autorským zákonům. Reprodukce, editace, distribuce a použití jakéhokoli druhu mimo rozsah autorského práva vyžadují písemné povolení autora nebo autora. Stahování a kopie těchto webových stránek je povoleno pouze pro soukromé použití.
Komerční využití obsahu bez jeho souhlasu je zakázáno.

Zákony o autorských právech třetích stran jsou respektovány, pokud obsah těchto webových stránek nepochází od poskytovatele. Příspěvky třetích stran na tomto webu jsou označeny jako takové. Pokud však zjistíte jakékoliv porušení autorského zákona, informujte nás prosím. Takový obsah bude okamžitě odstraněn.

S čím chcete obchodovat?

Vybrali jsme nejlepší makléře podle toho, s čím chcete nejvíce obchodovat.

Poslední aktualizace: prosinec 2021