en English

Jak správně používat Chande Kroll Stop

Obsah

Použití Chande Kroll Stop je skvělý způsob, jak vstoupit a vystoupit trades. Zarážka je velmi univerzální a lze na ni použít trade dlouhá nebo krátká čára nebo zastávka na konci nebo lustrový výstup.

17diGek

 

Dlouhá zastávka

Použití Chande Kroll Stop je dobrý způsob, jak zjistit směr trhu. Indikátor je navržen tak, aby pomohl traders zaznamená změny trendu a rozhodne se, kdy vstoupit nebo opustit a trade. Indikátor používá matematický vzorec pro výpočet průměrného směru ceny za určité období. Když se trend změní, indikátor vytiskne signální čáru.

Indikátor Chande Kroll Stop se dodává ve dvou verzích. Jedna je dlouhá a druhá krátká. Pro linii dlouhé zastávky indikátor používá aritmetický průměrný vzorec pro výpočet vzdálenosti od ceny k nejvyššímu maximu a nejnižšímu minimu. Tato vzdálenost se násobí dvěma nebo třemi v závislosti na délce zastávkové čáry.

Výše zmíněná krátká stop line používá podobný vzorec pro výpočet vzdálenosti od ceny k nízké nízké a vysoké vysoké. Indikátor používá referenční období deseti barů pro výpočet ATR. ATR je aritmetický průměrný vzorec, který měří hluk trhu vůči trendu. Indikátor má také funkci zvanou trailing stop.

Zmíněný Chande Kroll Stop indikátor je užitečným nástrojem, který lze použít ve spojení s dalšími technickými indikátory k určení, kdy vstoupit nebo opustit trade. Hodí se také pro správu zastávek na burze. Indikátor lze použít na jakékoli obchodní aktivum. Nejlépe jej používají zkušení tradeRs.

Chande Kroll Stop je skvělý nástroj pro denní obchodní strategie. Ve spojení s dalšími technickými indikátory může pomoci odhalit trendy a zvraty. Indikátor se nejčastěji používá v měnových párech. Indikátor také dobře funguje se vzory Price Action. Může být také použit k otevírání nových pozic. Je důležité pochopit, že indikátor Chande Kroll Stop není vhodný pro skalpování. Nedoporučuje se ani začátečníkům. Vyžaduje použití donchianské kotvy.

Chande Kroll Stop není nejlepší indikátor pro začátečníky. Pokud však máte trochu zkušeností, tento indikátor vám pomůže určit trend a směr ceny.

Průměrný skutečný rozsah přes P pruhy

Použití Chande Kroll Stop vám může pomoci řídit vaše zastávky na akciovém trhu. Je to nástroj, který se primárně používá k odhalení trendu, což je užitečné, když se o to snažíte trade krátkodobý. Navíc se dá využít k zvýraznění nových trendů.

Chande Kroll Stop se skládá ze dvou linek, jedna je zelená a druhá červená. Zelená čára je pro dlouhé pozice a červená pro krátké pozice. Zelená čára vám ukáže, kde byste měli zastávku umístit. Čáru můžete také použít k měření cenových pohybů, abyste zjistili, zda se jedná o trendový nebo boční trh.

Chande Kroll Stop používá kombinaci matematického vzorce a dat o volatilitě k určení průměrného skutečného rozsahu vámi zvoleného cenného papíru. Vzorec je jednoduchý a používá aritmetický průměr k výpočtu rozsahu vašich posledních 10 taktů. Jedná se o stejný vzorec, který používá grafový program TradingView. Na TradingView můžete zdarma mapovat širokou škálu aktiv. Platformu můžete také použít k nastavení upozornění na změny cen.

Chande Kroll Stop je skvělý nástroj pro profesionály traders. Mohou jej používat i nováčci, ale nedoporučuje se. Při skalpování to nefunguje dobře. A trader by měl trade ve směru trendu trhu. To je také vhodná doba pro použití funkce trailing stop.

Chande Kroll Stop se nejlépe používá k odhalení trendu, ale lze jej použít k mnoha jiným účelům. Například Chande Kroll Stop lze použít k zastavení nebo řízení krátkých nebo dlouhých pozic na akciovém trhu. Může být také použit ve spojení s dalšími nástroji k identifikaci trendu a identifikaci odpovídajícího signálu k ukončení. Můžete například použít stop buy, když je zaznamenáno přerušení horního pásma. Podobně můžete použít stop sell, když je vidět prolomení spodního pásma. Používání Chande Kroll Stop ve spojení s dalšími nástroji vám pomůže lépe se rozhodovat a vyhnout se předčasným odchodům.

Trailing stop

Použití indikátoru Chande Kroll Stop vám může pomoci vytěžit ze svého obchodování maximum. Jedná se o indikátor sledující trend, který lze použít k detekci změn trendů a nalezení ideálních vstupních a výstupních bodů. Kromě toho vám tento ukazatel pomáhá řídit vaše zisky a chránit je před ztrátou.

Chande Kroll Stop je velmi oblíbený obchodní nástroj. Tento indikátor vám může pomoci identifikovat změny trendů a určit nejlepší vstupní a výstupní body pro dlouhé a krátké transakce. Může být také použit k identifikaci potenciálního trendového zkreslení.

Tento indikátor má dlouhou stop čáru (modrá) a krátkou stop čáru (červená). Dlouhá čára označuje stop pro dlouhé pozice, zatímco krátká čára označuje stop pro krátké pozice. Když cena překročí dlouhou čáru, traders by měl otevřít dlouhé pozice; když překročí krátkou čáru, traders by měl uzavřít krátké pozice.

Řada indikátorů Chande Kroll Stop používá volatilitu a průměrný skutečný rozsah (ATR) k určení ochranných zastávek. Obsahuje také funkci trailing stop. To znamená, že nebudete muset ručně resetovat zastávku. Je také velmi flexibilní. Tato funkce vám umožňuje určit úroveň stop lossu pro ochranu vašich zisků.

Indikátor Chande Kroll Stop vypočítá průměrný skutečný rozsah pro posledních n taktů. Poté odečte 3 x násobek ATR od nejvyššího maxima, aby určil předběžný stop. Potom vzorec vypočítá prodlouženou zarážku. Používá deset týdnů pro týdenní grafy a výchozí nastavení na deset dní pro denní grafy.

Indikátor Chande Kroll Stop existuje již několik let a má dopad na obchodní praktiky. Tento indikátor je velmi užitečný a spolehlivý. Může to pomoci traders identifikují změny trendů, identifikují potenciální zkreslení trendů a zablokují zisky. Může být také použit pro správu zastávek na burze.

Indikátor je velmi flexibilní a lze jej použít na jakýkoli nástroj. K určení ochranných zastávek používá průměrný skutečný rozsah, volatilitu a vysokou periodu. Používá také funkci trailing stop, která vám pomůže určit úroveň stop lossu a ochránit tak vaše zisky.

Konec lustru

Použití Chande Kroll Stop indikátoru vám může pomoci řídit vaše zastávky na akciovém trhu. Je to indikátor, který používá ATR, neboli Average True Range, k určení volatility nástroje. Tento indikátor vynalezli Tushar Chande a Stanley Kroll. V „Nové technické Trader,“ navrhli použití tohoto indikátoru k identifikaci trendových změn.

Tento indikátor je velmi podobný Chandelier Stop. Rozdíl je v tom, že Chandelier Stop přichází pouze se stop a zpětnými signály, zatímco Chande Kroll Stop přichází se signály pro nákup a prodej.

Prvním krokem je stanovení časového rámce grafu a finančního nástroje. Poté musíte připravit graf. Ujistěte se, že znáte polohu čáry na grafu. Toto je klíč ke správnému používání indikátoru Chande Kroll Stop.

Indikátor Chande Kroll Stop využívá volatilitu nástroje k výpočtu skutečného rozsahu cenového grafu. Tyto informace pomáhají identifikovat zarážky a ochranné zarážky. Pomáhá také identifikovat změnu nového trendu. Když cena nástroje překročí čáru indikátoru, generuje se signál k nákupu nebo prodeji. Tento indikátor vás pomáhá chránit před ztrátami na volatilních bodech na trhu.

Chandelier Exit je dalším ukazatelem, který je založen na volatilitě. Používá se k nastavení trailing stop lossu pro obchodní pozici. Tento indikátor odečítá násobek ATR od nejvyššího maxima a minima. Násobitel pro tento indikátor je standardně tři. Multiplikátor by měl být zvýšen, pokud chcete větší volatilitu.

Abyste mohli používat Chande Kroll Stop, musíte mít funkci trailing stop. Když cena překročí červenou čáru, měli byste prodat. Toto je nejpravděpodobnější bod změny trendu. Pokud tuto funkci nemáte, můžete nastavit zarážku pod posledními „n“ pruhy.

Můžete si také nastavit upozornění, která vás upozorní na změny cen. Chcete-li to provést, musíte se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi na TradingView. Jedná se o výkonnou a uživatelsky přívětivou platformu, která vám umožní zmapovat jakékoli aktivum pomocí všech ukazatelů. Zdarma můžete přidat až 3 indikátory.

Mark Garcia
Mark Garcia

O autorovi tohoto příspěvku: Marco byl a trader po mnoho let a rád bloguje brokers a forex obchodování.

Líbil se vám tento příspěvek?

0.0
Hodnocené 0 z 5
0 z 5 hvězdiček (0 hlasů)
vynikající0%
Velmi dobrý0%
Průměrný0%
chudý0%
Hrozný0%

co chceš trade?

Vybrali jsme vrchol brokers, v závislosti na tom, co chcete trade nejvíc.

Poslední aktualizace: leden 2023